Drevenice Holúkovia

Výlety/Podujatia

Výlety a podujatia v obci Terchová

Neďaleko Terchovej sa nachádza Vrátna dolina, ktorá ponúka vynikajúci oddych ladený v športovom duchu. Množstvo turistických chodníkov s výstupmi na okolité kopce a vrchy, cyklotrasy, atrakcie... To je len málo z toho, čím táto čarokrásna príroda disponuje pre turistov ubytovaných aj v našich dreveniciach.

V prípade nepriaznivého počasia je vynikajúcou možnosťou navštíviť Relaxačno-informačné centrum Terchovec, centrum plné športu a relaxu. Vodný svet s veľkým plaveckým bazénom, niekoľkými vírivkami a detským bazénom, veľká športová hala vhodná na futbal, tenis, hokejbal..., squash, fitness a mnoho ďalšieho čaká len na Vašu návštevu.

Cyklotúry

Región Malá Fatra ponúka množstvo cyklotrás, ktoré poslúžia ako vynikajúci relax pre rekreantov ako aj výzvu pre nadšených športovcov. Cyklotrasy sú dôkladne označené, a teda výlet na bicykli bude vítaným spríjemnením Vášho pobytu v Dreveniciach Holúbkovia. Nechajte sa inšpirovať zábermi, ktoré vznikli priamo na týchto cyklotrasách. Fotografie nájdete vo fotogalérií v kategórií Cyklotrasy.

 

Slovak English German Polish

Drevenice Holúbkovia

home Holúbkovia 1195
013 06 Terchová
phone +421 902 222 033
mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

social facebook box blue1

Drevenice Holúbkovia

GPS

49°15'53.409"N,  19°2'1.631"E